השוואת מחירים לביטוח בריאות

0
28

ביטוח בריאות הינו ביטוח בריאות פרטי משלים, ביטוח זה בא בנוסף לחוק ביטוח הבריאות הממלכתי ולביטוחי הבריאות המשלימים של קופות החולים בארץ.

ביטוח בריאות מכסה תרופות, ניתוחים, השתלות טיפולים בחו"ל ועוד טיפולים שאינם כלולים במסגרת בסל הבריאות או בחוק ביטוח הבריאות הממלכתי.

מאז נכנס חוק הבריאות הממלכתי ב 1994 חלה צמיחה בשוק ביטוח הבריאות, כיום קיימות בארץ עשרות חברות ביטוח המציעות ביטוח בריאות פרטי.

כיום קיים פער גדול בין כיסוי ביטוח הבריאות המשלים של קופות החולים לבין התרופות והטיפולים הכלולים בסל הבריאות, זאת אומרת שביטוח הבריאות של קופת החולים לא בהכרח כולל את הטיפול או התרופה שאתם זקוקים לה.

לדוגמא זמן המתנה לניתוח השתלת איברים בארץ (לב, ריאות, כבד או לבלב) ארוך מאוד, רשימות ההמתנה ארוכות, לעיתים המתנה ארוכה זו היא הרת גורל כלפי החולים.

חוזה ביטוח בריאות נותן מענה מהיר יותר למבוטח ומאפשר יציאה מהירה יותר לניתוחי השתלות בארץ ובחו"ל

ביטוח בריאות הוא חזוה הנחתם מראש עם חברת הביטוח, חוזה זה כולל בתוכו את כול הצרכים הרפואיים של המבוטח שאינם נכללים בחוק ביטוח הבריאות הממלכתי כגון:

תרופות יקרות אשר אינן נכללות בסל הבריאות, ביצוע ניתוחי השתלה אצל מנתחים מומחים בארץ ובחו"ל.

כאשר חותמים על חוזה ביטוח בריאות יש לוודא, כי אין כפל כיסויים בין ביטוח הבריאות שלכם לבין ביטוח הבריאות המשלים (שירות הניתן על ידי קופת החולים של המבוטח), חפיפה בין סעיפים תגרום להוצאה כספית גבוהה ומיותרת.

לפני שאתם רוכשים ביטוח בריאות מומלץ לבצע סקר שוק מקיף ולקבוע מספר פגישות ייעוץ בחברות הביטוח.

וודאו כי ביטוח הבריאות המוצע לכם מספק כיסוי נוסף מעבר לאלו הניתנים על ידי קופת החולים שלכם במסגרת ביטוח הבריאות המשלים שלה.

בעת פגישת הייעוץ הציגו לסוכן הביטוח שלכם את פרטי ביטוח הבריאות המשלים שלכם, כך תוכלו להתאים לעצמכם ביטוח בריאות מקיף אשר יתאים לצרכים האישיים שלכם ולא יהיה חופף לביטוח הבריאות המשלים של קופת החולים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here