דלת חשמלית

0
466

דלת חשמלית, היא דלת הנפתחת ונסגרת אוטומטית בתגובה לחיישן, מתג או תנועה. דלת זו נמצאת בדרך כלל במקומות ציבוריים כגון קניונים, בתי חולים, שדות תעופה ובתי מלון. היא מספקת נקודת כניסה ויציאה נוחה ונגישה לאנשים עם בעיות ניידות, להורים עם עגלות ולכל מי שנושא חפצים כבדים. פאר אנפון תעשיות אלומיניום בע"מ מייצרת ומתקינה דלתות חשמליות, עם מוניטין משובח ומקצועיות זה למעלה מ-50 שנה.

נגישות ואבטחה

אחד היתרונות העיקריים של דלת חשמלית הוא הנגישות שלהן. היא מספקת גישה נוחה למבנים לאנשים עם מוגבלויות, קשישים והורים עם עגלות. וכן מאפשרת נוחות לכל מי שנושא חפצים כבדים ותיקים מרובים. דלתות חשמליות נפתחות באמצעות כפתור לחיצה, חיישן תנועה או קירבה, לפיכך הן קלות לשימוש עבור כולם. דלתות חשמליות גם משפרות את האבטחה. הן מונעות גישה לא מורשית לבניינים על ידי סגירה אוטומטית לאחר שמישהו נכנס או יוצא.

דלת חשמלית התפתחות היסטורית

ניתן לעקוב אחר ההיסטוריה של דלת חשמלית לתחילת שנות ה-1900 כאשר ממציאים החלו להתנסות במנועים חשמליים להפעלת דלתות. עם זאת, רק בשנות ה-60 הפכו דלתות אוטומטיות לזמינות מסחרית. הדלת החשמלית הראשונה הותקנה בחנות בשוויץ בשנת 1954, אך רק בשנת 1960 הותקנה הדלת החשמלית הראשונה בארצות הברית.

סוגי דלתות חשמליות

ישנם מספר סוגים עקריים של דלתות חשמליות, כל אחת עם תכונות ויתרונות ייחודיים משלה. הסוגים הנפוצים הן: דלתות הזזה  הסוג הפופולרי ביותר הן נמצאות  בדרך כלל בקניונים, בתי חולים ושדות תעופה. הן אידיאליות עבור אזורים עם תנועה רגלית גבוהה, שכן הם יכולים להכיל מספר רב של אנשים במהירות. דלתות מתנדנדות בדרך כלל במשרדים, מסעדות ובתי מלון. הן נפתחות ונסגרות כמו דלתות מסורתיות אך מופעלות אוטומטית על ידי מנוע. אידיאליות לאזורים עם תנועה נמוכה יותר וניתן להתאים אותם לעיצוב הבניין. דלתות מסתובבות פופולריות בבניינים יוקרתיים כמו בתי מלון ומשרדי חברות. הם מורכבים מכניסה מעגלית המסתובבת סביב ציר מרכזי. חוסכות אנרגיה ושומרות על הטמפ' בתוך המבנה על ידי מזעור כמות האוויר שנכנסת או יוצאת מהמבנה.

מנגנון עבודה של דלתות חשמליות

דלתות חשמליות מופעלות באמצעות מנוע המחובר לדלת. שמקבל אות מחישן או מתג, ומפעיל את הדלת ופותח אותה. הדלת נשארת פתוחה לתקופה מוגדרת ונסגרת אוטומטית. ניתן להתאימה לצרכים הספציפיים של בניין. ניתן לתכנת אותם להיפתח ולסגור בזמנים ספציפיים, או להגיב לתנאים ספציפיים כגון נוכחות של אנשים או הטמפרטורה בתוך הבניין. אם אתם צריכים להתקין דלת חשמלית, לכו אל הטובים ביותר עם מוניטין מכובד של הצלחה לחברת פאר אנפון תעשיות אלומיניום בע"מ בטלפון:1-800-262-000 ושם יתאימו לכם את הדלת היעילה ביותר בשבילכם, במקצועיות, ובידע טכנולוגי רב.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here