למה משתלם לך לקנות נעלי עקב נוחות?

0
2136

נעלי עקב הם שנים קוד ההנעלה שכל אישה חייבת לנעול בין שמדובר מאורע חגיגי, עבודה או סתם סיבוב. למרות העקבים שלא תמיד נוחים להליכה ממושכת, בשנים האחרונות ישנן לא מעט נעלי עקב נוחות עם עקב יציב ועבה שנותנות תמיכה לכף הרגל במשך כל שעות היום. באמצעות נעלי עקב נוחות אפשר ללכת מרחקים ארוכים ללא כאבים ואפילו לעמוד שעות רבות.

מהן נעלי עקב נוחות?

נעלי עקב נוחות הן נעלי עקב עם תמיכה אורטופדית שאפשר ללכת איתם כמו כל נעל אחרת ואף לעמוד שעות בלי להרגיש כאבים בכפות הרגליים. נעליים אלה לא רק שנראות טוב אלא גם נותנות את הגובה שכל אישה זקוקה להן בלי לגרום נזק לכפות הרגליים. הן מגיעות בכל המידות והצבעים ואפשר למצוא בחנויות הנעליים השונות. באמצעות נעליים אלה אפשר ליהנות מהוספת סמ\' לגובה בלי לסבול במהלך היום.

למי מתאימות נעלי עקב נוחות?

נעלי עקב נוחות מתאימות לכל אישה שאוהבת להרגיש נוחות במהלך היום בכל פעולה שהיא עושה בין שזה עמידה ממושכת או הליכה. הנעליים שומרות על מנח כף הרגל בצורה הנכונה לאורך כל היום ולא גורמות לעומס על כפות הרגליים מה שקורה עם נעלי עקב רגילות.

מה שונות נעלי עקב נוחות מנעלי עקב רגילות?

השוני העיקרי בין נעלי נוחות עם עקב לבין נעלי עקב רגילות הוא בעומס שיש על כפות הרגליים במהלך הנעילה. בנעלי נוחות עם עקב, אין עומס על כפות הרגליים וכאבים בכפות הרגליים, בברכיים או בגב. לעומת זאת עם נעלי עקב רגילות, כל העומס הוא על כפות הרגליים מה שגורם לכאבים לאחר זמן מה בכפות הרגליים, בברכיים ואף בגב.

מה היתרונות של נעלי עקב נוחות?

באמצעות נעלי נוחות עם עקב אפשר ליהנות מיתרונות שונים לעומת נעלי עקב רגילים. יתרונות אלה כוללים:

  • אין עומס כפות הרגליים – אין עומס על כפות הרגליים כפי שקורה עם נעלי עקבים רגליים, מכיוון שהרגל מונחת בתוך הנעליים בצורה הנכונה ויש לה מספיק מרחב.
  • חומרים איכותיים – החומרים שמהם עשויים הנעליים הם חומרים בעלי איכות גבוהה ורמת גימור גבוהה.
  • אורטופדיות – נעלי הנוחות לרוב הן אורטופדיות מה שמאפשר לכן לבצע איתן את כל הפעולות היומיות שאפשר לעשות עם נעליים שהם ללא עקב.
  • אין כאבים – עם נעלי נוחות בעלי עקב וגם בלי אין כאבים בכפות הרגליים, בברכיים או בגב כפי שקורה עם נעלי עקב רגילות.
  • מאפשרות לבצע פעולות שונות – אפשר לבצע איתן לא מעט פעולות במהלך היום בין שזה הליכה ממושכת, עמידה ועוד ללא מגבלה.

הודות ליתרונות אלה השימוש בנעלי נוחות עם עקב היה לשימוש שכיח ופופולארי בקרב נשים רבות שמעדיפות להשקיע בנעלי הנוחות שלהן מאות שקלים כדי להימנע מכאבים ונזק לכפות הרגליים לאורך זמן.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here